PEČOVATEL/KA  DO TERÉNNÍ PEČOVATELSKÉ SLUŽBY

Hledáme šikovné pracovníky v sociálních službách do denního provozu, kteří našim klientům  budou pomáhat při běžných aktivitách denního života (nákupy, hygiena, úklid).

Požadujeme:

  • kvalifikace pracovníka v sociálních službách dle zák. č.108/2006 Sb. o sociálních službách
  • zdravotní způsobilost a přiměřenou fyzickou zdatnost
  • kladný přístup k seniorům a lidem se znevýhodněním
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace
  • práce v přátelském kolektivu pečovatelek
  • mzdové ohodnocení dle nařízení vlády č.341/2017 Sb.
  • osobní příplatek po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity

Nástup je možný dle dohody. V případě zájmu o nabízenou práci, nám pošlete svůj životopis na e-mail: mzdy@kv-mzss.cz . Další informace na telefonním čísle 702 196 459. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Zveřejněno 19. 06. 2020

ŘIDIČ PRO SOCIÁLNÍ SLUŽBY

Hledáme šikovné pracovníky k zajištění dopravy a pomocných prací v rámci činnosti naší příspěvkové organizace.

Požadujeme:

  • kvalifikace pracovníka v sociálních službách dle zák. č.108/2006 Sb. o sociálních službách, není podmínkou

Nabízíme:

Nástup je možný dle dohody. V případě zájmu o nabízenou práci, nám pošlete svůj životopis  na e-mail: mzdy@kv-mzss.cz . Další informace na telefonním čísle 702 196 459. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

BRIGÁDA PRO STUDENTY ČI ZDATNÉ SENIORY

Forma: Dohoda o provedení práce

Náplň práce: Mytí, příprava a pomoc při manipulaci s jídlonosiči v době víkendů a svátků

Místo výkonu: Jídelna domu s pečovatelskou službou na adrese Východní 16, Karlovy Vary – Drahovice

Požadujeme: Zdravotní průkaz
Nabízíme: 150 Kč/1 hod

Zájemci prosím zasílejte své nabídky na:
ismejkalova@kv-mzss.cz
tel. +420 602 371 982