JÍDELNA ZLATÁ KOTVA

Jídelna Zlatá Kotva, zajišťuje poskytování stravy seniorům i ostatním strávníkům a to následujícím způsobem.

Důležitá informace!!!!!

dne 14.10.2020 se uzavírá jídelna Zlatá Kotva pro klienty, stravující se na jídelně.  Obědy budou i nadále vydávány přes výdejní okénko do vlastních jídlonosičů.

Dne 14.10.2020 budou naposledy poskytnuty obědy s konzumací na jídelně, od 15.10.2020 pouze přes výdejní okénko do jídlonosičů. kdo si bude chtít odhlásit obědy, je to možné až od pondělí 19.10.2020, telefonicky.

Co se týče úhrady obědů, prosím upřednostňuji bezkontaktní platbu, tak jako na jaře, prosím požádejte rodinu, děti, vnoučata, vše lze vyřešit telefonicky nebo přes email (níže uvedený)

děkuji a věřím, že se vše obrátí k lepšímu v co nejkratší době       Mourková Barbora

 

 

 1. poskytnutí stravy – dovoz nebo donáška jídla uvařeného v jídelně organizace (tři různé druhy jídel – 2 diety ) viz pravidla dovážky,
  cena oběda je 70,- Kč, polévka + hlavní chod
  cena dovážky 30,- Kč včetně zapůjčení termo-jídlonosiče
  pro zajištění dovozu obědů je nutné kontaktovat sociální pracovnice
  – p. Novotná 353 563 171 DPS Severní (Rybáře)
  – p. Volková 353 562 233 DPS Stará Role
  – p. Rubášová 353 564 555 DPS Růžový Vrch
  – p. Jindrová 353 226 701 DPS Jateční (Čerťák)
 2. poskytnutí stravy – stravování na jídelně Zlatá Kotva výběr je možný ze tří různých druhů jídel – 2 diety
  – cena oběda je 80,- Kč, polévka + hlavní chod, uvedená cena je pro seniory 65+ s trvalým pobytem v Karlových Varech nebo pro držitele ZTP s trvalým pobytem v Karlových Varech.
  – cena oběda je 95,- Kč, polévka + hlavní chod je pro všechny ostatní strávníky, kteří nesplňují výše uvedené podmínky
 3. Pro přihlášení k odběru obědu stačí občanský průkaz nebo potvrzení o ZTP. S těmito doklady stačí přijít do kanceláře jídelny Zlatá Kotva ( provoz úterý a středa 8-12hod) kde budete zaregistrováni a ihned si lze objednat obědy. Úhrada se provádí v hotovosti v kanceláři nebo lze platit složenkou, či převodem z bankovního účtu. Při platbě v hotovosti, obdržíte ihned stravenky k odběru obědů, při platbě převodem, až po připsání platby na účet.
  Pro ty co odebírají obědy každý měsíc je stanoven hlavní prodej stravenek, který bude uveden na webových stránkách, vždy aktuálně k měsíci nebo je vyvěšen na jídelně. Obědy je možné také hradit týdně.
 4. Přihlašování obědů se provádí min 2 dny předem, taktéž je to i s odhlašováním obědů. (odhlášení či přihlášení obědů 2 dny předem max. do 8hod rána předchozího dne).
  Přihlášení obědů se provádí osobně ( s podmínkami v bodě č.3), odhlašování obědů lze provést telefonicky, následně při vrácení stravenky za odhlášený oběd, dostanete celou částku zpět. (hotově nebo převodem)
 5. Výdej obědů je stanoven následně
  11 -11 30 hod vydávány obědy do jídlonosičů
  11 30 – 12 30 hod vydávány obědy pro konzumaci na jídelně

Budeme se na Váš těšit.
kolektiv zaměstnanců jídelny Zlatá Kotva

Mourková Barbora
tel: 725 306 247
e-mail: bmourkova@kv-mzss.cz